Mēbeļu tapsēšana


Piedāvājam gan antīko, gan arī mūsdienu mēbeļu tapsēšanu un pārvilkšanu. Izmantojamās tapsēšanas metodes izvēlamies atbilstoši mēbeles stilam, funkcijai un vecumam. Tā kā antīko mēbeļu tapsēšanas metodes būtiski atšķiras no mūsdienu mēbeļu tapsēšanas, esam pilnībā apguvuši un izkopuši dažādas darbu veikšanas tehnoloģijas.


Antīko mēbeļu tapsēšana

Tapsējam mēbeles, kas izgatavotas kādā no vēsturiskajiem stiliem ( piem. rokoko, jugendstils, utt.), piešķirot šīm unikālajām mēbelēm jaunu elpu un atgriežot to sākotnējo funkcionalitāti, cēlumu un vērtību.

Tā kā šādu mēbeļu tapšanas vēsture iesniedzas apmēram 80-90 gadu tālā pagātnē, ir ļoti būtiski ievērot senās tapsēšanas tehnoloģijas, kas ievērojami atšķiras no mūsdienu. Vēsturisko mēbeļu tapsēšanai tika izmantotas atsperes un jūraszāle. Kaut arī šāda tapsējuma veidam ir ļoti ilgs kalpošanas laiks, tomēr nekas nav mūžīgs… Vienīgais veids, kā saglabāt vai atjaunot senlaicīgu mēbeli, ir nodot to profesionāļu rokās.

Tapsēšanā izmantojam tikai augstvērtīgus, simtprocentīgi dabīgus materiālus, tādus kā -jūraszāle, džuts, vatelīns, āda un kokvilna. Tapsēšanas procesā mēbelei tiek noņemts viss vecais tapsējums, nepieciešamības gadījumā tiek pārlīmēta konstrukcija. Kad mēbele ir sagatavota, tiek uzsākts tapsēšanas darbs, kas tiek veikts atbilstoši katras mēbeles vēsturiskajam stilam un īpašībām, pēc nepieciešamības, izmantojot tādus materiālus, kā siksnas, grunti, atsperes, jūraszāli, vatelīnu, starpdrēbi, virsdrēbi, dekoratīvo lentu.