Mēbeļu restaurēšana


SIA „ZOFFA” filozofijas pamatā ir atjaunot senlaicīgās mēbeles maksimāli izmantojot un atstājot visu autentisko. Mūsu meistari ar īpašu rūpību izturas pret mēbeļu restaurēšanas darbiem. Restaurēšanas darbi prasa īpašu rūpību un specifiskas zināšanas, kas nodrošina seno mēbeļu atdzimšanu, saglabājot to dvēseli.Mēbeļu restaurāciju veicam balstoties uz vecajām metodēm, kuras ļauj saglabāt mēbeles atgriezeniskumu, kas ir svarīgākā mēbeles vērtība. Restaurācijas darbi ir darbietilpīgs un laikietilpīgs process. Restaurācijas gaitā tiek nostiprināta mēbeles konstrukcija, atjaunota fasāde – finierējums . Finierēšana notiek ar pierīvēšanas metodi izmantojot karstlīmi. Tiek atjaunoti trūkstošie elementi – kokgriezumi, līstes. Darbu noslēgumā tiek veikta apdares atjaunošana. Ieskatu par mīksto mēbeļu restaurācijas procesu var iegūt apskatot video, sadaļā PROCESS.

Mēbeļu restaurāciju  uztveram  vienlaicīgi kā zinātni, mākslu un augsti kvalificētu meistaru darbietilpīgu un rūpīgu  darbu. Izjūtam patiesu gandarījumu, ja izdodas iedvest otro dzīvību laika zobu sagrauztam priekšmetam.

Kāpēc restaurēt ?

Katra senlaicīgā mēbele ir unikāla un neatkārtojama, ar savu dvēseli un starojumu. Ieguldītie līdzekļi restaurētajā mēbelē nedevolvējas, bet katru gadu palielina mēbeles vērtību. Bez tam, interjers, kas papildināts ar kādu senlaicīgu mēbeli kļūst īpašs. Senlaicīgā mēbele pēc restaurācijas kalpos vēl daudzus gadus, priecējot Jūs un Jūsu mazbērnus.

Mūsu meistari ar ilgstošu pieredzi antīko mēbeļu restaurācijā palīdzēs atgūt Jūsu mēbeles sākotnējo izskatu!

Pabeidzot restaurācijas darbus, mēs iepazīstinām klientus ar restaurēto mēbeļu uzglabāšanas un kopšanas noteikumiem, kuru ievērošana būtiski paildzinās atjaunotās mēbeles mūžu. Lai restaurētā mēbele vēl ilgi priecētu acis, svarīgi ir nodrošināt optimālu temperatūras un mitruma režīmu telpās, kā arī izvairīties no virsmu saskares ar karstumu, ūdeni un stiprām ķimiskām un abrazīvām vielām.