Par mums

SIA „ZOFFA” pamatnodarbošanās ir antīko mēbeļu restaurēšana un tapsēšana. Piedāvājam arī jaunu un unikālu mēbeļu izgatavošanu, kuru izstrādē balstāmies uz individuāliem projektiem.


Par mums

Vairāk kā piecpadsmit gadu uzkrātā pieredze visdažādāko priekšmetu tapsēšanā un restaurācijā ļauj apgalvot, ka spējam izpildīt jebkuras klientu vēlmes un realizēt vispārdrošākās klientu vīzijas.

SIA „ZOFFA” veiksmes pamatā ir meistaru profesionāla attieksme , plašas tehniskās iespējas un patiesa aizrautība ar savu darbu. Mūsu meistari ir ieguvuši Latvijas Amatniecības kameras tapsēšanas meistara diplomus, kā arī RTU mēbeļu projektēšanas un dizaina diplomus. Regulāri apmeklējot tādas starptautiskas izstādes kā „Denkmall”, mūsu meistari iegūst neatsveramu pieredzi un novatoriskas idejas jaunu projektu realizācijai.

Katrs pasūtījums tiek rūpīgi izvērtēts, īstenojot individuālu pieejamu katram projektam. Tiek pievērsta maksimālā uzmanība pat vissīkākās detaļas izgatavošanai, kas garantē pasūtījuma izpildi visaugstākajā kvalitātē.